Back to Top

Україна правова демократична держава

Україна

 

13 грудня класними керівниками Юращук О.Ф. та Лацанич Л.І., проведено виховну годину на тему: " Україна правова демократична держава". Учні підготували реферати по даній тематиці.

Шляхи підвищення ефективності викладання предмета «Захист Вітчизни

Реалії сьогодення, як ніколи, вимагають формування патріотично налаштованих особистостей.
Військово-патріотичне виховання орієнтоване на формування у зростаючої особистості готовності до захисту Вітчизни, розвиток бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України. Його зміст визначається національними інтересами України і покликаний забезпечити активну участь громадян у збереженні її безпеки від зовнішньої загрози.

Детальніше: Шляхи підвищення ефективності викладання предмета «Захист Вітчизни

Всеукраїнський вебінар

12 грудня 2018 року НМК ПТО у Кіровоградській області провів Всеукраїнський вебінар на тему: «Система роботи НМК ПТО та ЗП(ПТ)О щодо реалізації Єдиної науково-методичної проблеми «Реалізація можливостей новітніх інформаційно-комунікаційних технологій – важливий ресурс осучаснення навчально-виховного процесу». У вебінарі взяла участь методист училища Бабущак І.М.

Виставка юридичної літератури

Виставка

 

12 грудня, в рамках проведення тижня правових знань, викладачем історії Юращук О.Ф., та бібліотекарем училища Боричок Л.В., проведено виставку юридичної літератури.

Семінар для бібліотекарів

СемінарУ рамках співпраці 6 грудня 2018 р. на базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка проведено семінар для бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.
Розпочався захід із ознайомчої екскурсії бібліотекою, яку проводила Грігаш М.В., заступник директора. Учасники оглянули всі відділи, які функціонують в бібліотеці, та отримали інформацію про їх роботу.

Детальніше: Семінар для бібліотекарів

Сторінка 1 із 19

статистика

Користувачі
1
Статті
243
Перегляди статей
23657