Back to Top

День Конституції України

1435319962 0xl24 червня класний керівник 11 групи Саблін О. О. провів виховний захід «Я – українець, і моє це право – любити землю горду й величаву!». Пройшов цикл бесід по групах «Конституція – основний закон для влади і громади», «Конституція – від козаків до сьогодення. До 100-річчя Української революції», «Конституція - правова основа України».

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня у нашому навчальному закладі провели виховний захід «Назавжди у пам’яті нашій». Також вшанували пам'ять жертв війни хвилиною мовчання на загально училищній лінійці. Класний керівник 21 групи Каменца М. М. підготувала для учнів квест «Стежками війни».

Міжнародний день друзів

imagesМіжнародний день друзів був створений спеціально для того, щоб в цей день, незалежно від життєвих обставин, ми згадали про своїх друзів і порадували їх. З 10 по 13 червня класні керівники провели круглий стіл «З чого починається дружба і вміння дружити», бесіда «Друг – дорогоцінний скарб», перегляд відеоролику «Дружба і Інтернеті».

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

800px EcologiaВсесвітній день охорони навколишнього середовища був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 15 грудня 1972 року, з того часу його щороку відзначають в усьому світі. Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день – 5 червня 1972 року – в Стокгольмі (Швеція) почала роботу Конференція ООН з проблем навколишнього середовища, за результатами якої було створено ЮНЕП – Програму ООН з навколишнього середовища.
Класні керівники спільно з радою учнівського самоврядування провели бесіди «Червона книга України та «Забруднення довкілля в Україні».

День захисту дітей

20160916 111709Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Класні керівники нашого училища з нагоди свята провели години спілкування «Наші діти – наші квіти», «Весь світ у долонях дитини», «Діти. Мир. Книга», а також відбувся перегляд фільму «Невидимі діти».

Детальніше: День захисту дітей

Тематичний тиждень «Будьмо здорові»

1350642022З 27 травня по 31 травня у нашому училищі проходив тематичний тиждень «Будьмо здорові». У рамках цього тижня класні керівники груп провели години спілкування «Твоє здоров’я у твоїх руках», «Здоров’я – найцінніший скарб» і круглий стіл «Здоровий спосіб життя – тренд цивілізації». Класний керівник Саблін О. О. провів загальноучилищний виховний захід до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням «Кинь сигарету!».

Сторінка 1 із 13

статистика

Користувачі
1
Статті
243
Перегляди статей
23663